חדשות

ברכות חמות לגב' סיון יצקן רכזת מעונות ברונפמן וגב' יפעת נחמיה עובדת סוציאלית במרכז לעיוור על זכייתן בפרס עובד מצטיין אוניברסיטאי לשנת תשפ"ב

10 אפריל, 2022

עזרה לסטודנטים שלנו - המלחמה באוקראינה

7 אפריל, 2022

סטודנטית יקרה, סטודנט יקר, 
 
בחודש האחרון ניסינו לסייע בדרכים שונות, כספיות ואחרות, לסטודנטים שלנו הסובלים מהמלחמה באוקראינה.
 
כל מי שנפגע מהמלחמה ומרגיש מצוקה, בין אם הוא ממוצא אוקראיני או רוסי, וכן עם אותם סטודנטים שנסעו להגיש סיוע הומניטרי לאזרחי אוקראינה מוזמן לפנות לדיקן הסטודנטים במייל - dstudents@savion.huji.ac.il
 
בברכה, גיא הרפז, דיקן הסטודנטים 

לא במשמרת שלי

לא במשמרת שלי

15 ינואר, 2021

היחידה למעורבות חברתית בדיקנט הסטודנטים, בשיתוף עיריית ירושלים ותנועת נעמת מזמינה אתכם/ן לאירוע בהשתתפות עדי גוזי השכנה שהצילה את שירה איסקוב וסדנת "מתערבים" בה נלמד איך לא לעמוד מהצד, ולהתמודד באופן ייחודי עם הטרדות מיניות במרחב הציבורי.

פרויקט מנטורינג לאמהות סטודנטיות - חכמאמא חונכת

10 אוקטובר, 2021

סטודנטית יקרה, 

 

שנת הלימודים נפתחת ואנחנו רוצות להזמין אותך להרשם לפרויקט מנטורינג לאמהות סטודנטיות באוניברסיטה העברית. 


הפרויקט בא לתת מענה לאמהות סטודנטיות בתחילת דרכן באקדמיה או בהורות וכל מי שצריכה תמיכה מסטודנטיות מנוסות בשלל התארים והתחומים. 

תכנת הקראה עלמה רידר לכלל הסטודנטים ללא עלות

3 פברואר, 2021

סטודנטים יקרים

 

בסמסטר שעבר ובסמסטר הנוכחי, עם המעבר ללמידה מקוונת, נרכשו על ידי דיקנט הסטודנטים רישיונות אישיים לתכנת ההקראה עלמה רידר עבור כלל הסטודנטים.

התכנה מאפשרת הקראת מסמכי  WORD, PDF  ודפי אינטרנט שונים תוך שליטה על מהירות הקריאה וטון הקורא. כמו כן, ניתנת האפשרות לשמירת הטקסט המושמע כקובץ MP3 להאזנה בזמן ובמקום המתאימים לכם.