רווחת הסטודנט

חברות השמה וכח אדם

קבוצת נישה

תכתובת: רחוב הערבה 2, אייפורט סיטי

טלפון: 077-7725555

אתר החברה: http://www.nisha.co.il/

 

אז 1995 קבוצת 'נישה – השמה איכותית' מתמחה בהשמה לתחום דרושים להייטק ובתחומים ממוקדים נוספים.

בחברת נישה עובדים כ- 100 מקצועני השמה בנישות השונות, כך שלכל נישת דרושים יש את תחום ההתמחות שלה והיא מאתרת את הדרושים והמקצוענים לאיוש המשרות בתחום הפעילות שלה.

את מומחיותה, ניסיונה הרב בתחום הדרושים להייטק ובתחומים הנוספים, ובעיקר את המוניטין צברה 'נישה' בהשמה איכותית בשירות חברות בינלאומיות, ישראליות וקרנות הון-סיכון מהמובילות בתחומי המחשוב, ההייטק, מדעי החיים והפיננסים.
                                                         
 
 
ל.מ. עולם של כוח אדם

כתובת: בן יהודה 34, מגדל העיר, ירושלים

טלפון: 077-9800857

אתר החברה: http://www.l-m.co.il/

 

אנו בל.מ. גאים להוביל את עולם התעסוקה הגמישה בארץ תוך פיתוח ויצירת שירותים חדשניים המקנים ללקוחותינו יכולת התמודדות עם המציאות הכלכלית והאפשרות להגשמת חזונם .

ל.מ. עולם של כח-אדם נוסדה בשנת 1987 ועד מהרה הפכה לחברה מובילה בתחום משאבי האנוש . משך השנים הרחיבה החברה את מגוון שירותיה וכיום היא מספקת פתרונות כח-אדם כוללים ומגוונים למאות לקוחות בכל תחומי המשק.

סניפי החברה פרוסים בכל רחבי הארץ ומשרתים מדי יום ציבור רחב של מועמדים ,עובדים ומעסיקים באמצעות מבנה ייחודי של חלוקה לדסקים , המתמחים כל אחד בתחומו ומבטיחים שרות מקצועי וממוקד .

מיום הקמתה הציבה החברה סטנדרטים גבוהים בכל הקשור ברמת שירות מעולה למעסיקים, למחפשי עבודה ולעובדים ע"י אבחון מעמיק של צרכי הלקוח , התאמת העובד לארגון ולתפקיד המוזמן , הצבת רפרנט לקוח, אחריות לנוכחות העובדים , הקפדה על דרישות הלקוח, שביעות רצון וזכויות העובדים ,אבחון מיון והדרכת המועמד לקראת ראיון עבודה, ליווי והטמעת כח האדם במקום הצבתו ועוד.

כל אלה, מעמידים את ל.מ.עולם של כח-אדם בחזית חברות ההשמה בישראל ומבטיחים ללקוחותיה פתרונות תעסוקה אופטימאליים.

 

 
 
אתגר

כתובת: בן יהודה, ירושלים

טלפון: 02-6241421

אתר החברה: http://www.etgar-hr.com/default.asp

 

"אתגר - משאבי אנוש" הינה חברת משאבי אנוש הפועלת בישראל משנת 1983 בפריסה ארצית ומתמחה במתן פתרונות בתחומי המשאב האנושי. שירותינו כוללים: מחלקת השמה, מחלקת העסקה, מחלקת הדרכה וייעוץ, מחלקת כספים, מחלקת בכירים וחטיבת סיעוד.

צוות המנהלים והעובדים הינו צוות מוכשר ומיומן בתחומי התוכן השונים, אקדמאים בתחום מדעי ההתנהגות, הכלכלה, מנהל עסקים וכדומה. נשמח להעמיד את שירותנו המקצועיים המבוססים על עשרות שנים של ניסיון והתאמה לצרכי מאות הארגונים ואלפי המועמדים אותם אנו משרתים. 

 

 

 

גלשן שווקים משאבי אנוש

כתובת: המלך ג'ורג' 3, מרכז הפעמון, ירושלים

טלפון: 02-6254477

אתר החברה: http://www.galshan.co.il/

חברת גלשן שווקים קיימת משנת 1986, ומספקת מגוון שרותי משאבי אנוש הכוללים איתור מיון והשמת כוח אדם למאות לקוחות מרוצים , במגזר הפרטי והציבורי. כמו כן , החברה מספקת שרותי מיקור חוץ ( Outsourcing )למגוון פרויקטים . החברה מתמחה במגוון נושאים: אדמיניסטרציה, כספים, אקדמאים, מכירות ושיווק, מלונאות , בנקאות , שרות לקוחות, ועוד מגוון תחומים נוספים . החברה הוסמכה לדרישות התקן הבינלאומי: ISO 9001:2000 . הייחודיות של החברה מתבטאת באיכותה המקצועית של החברה באספקת משאבי אנוש וכן במאגר המועמדים האיכותי והנרחב המצוי ברשותה. לחברה צוות עובדים מקצועי ביותר, אשר מתמקד בהליך המיון וההשמה תוך התאמה סלקטיבית לפי דרישות הלקוח . המועמדים של גלשן זוכים ליחס אישי מהצוות המקצועי ולליווי צמוד בתהליך חיפוש ומציאת העבודה: כל מועמד עובר ראיון מובנה וממוקד הבוחן יכולת הבעה, עקביות, אמינות, זיהוי התכונות הרצויות לתפקיד, עמידה במצבי לחץ ע"י העלאת סימולציות וסיטואציות הנגזרות מהתפקיד הנדרש.

 

 

 
 
 

חבר: הון אנוש

כתובת: בן יהודה 34, בניין מגדל העיר, ירושלים

טלפון: 02-6234265

אתר החברה: http://www.hever.co.il/
  

המשק הישראלי והעולמי עבר הרבה במהלך 45 שנה, ולאורך כל הדרך "חבר הון אנושי" הייתה שם.

"חבר הון אנושי" מלווה את כלל ענפי המשק באיתור, גיוס, אבחון והשמה של מגוון תחומים בכל המקצועות ובכל הדרגים המקצועיים כולל: עו"ד, שיווק, תוכנה, חומרה, אדמיניסטרציה, שירות מכירה ועוד. יועצי/ת ההשמה שלנו מראיינים/ת פרונטלית את כלל המועמדים, ומבצעים/ת התאמה בין דרישות המועמד וכישוריו לדרישות המועברות על ידי הלקוח. לחבר הון אנושי מאגר מועמדים ארצי רחב מאוד. צוות הגיוס של חבר הון אנושי פועל על פי יחידות התמחות על פי תחומים, על מנת להבטיח כי כל לקוח ומועמד יקבל התייחסות מקצועית ואיכותית בהתאם לתחום אליו שייך בין התחומים : משפטים, כלכלה, שיווק, מכירות , שירות לקוחות, משאבי אנוש, טכנולוגיות וכדומה. בראש כל יחידה עומד מנהל תחום המכיר היטב את מגוון המקצועות והדרגים בהתמחות עליה הוא אמון וכן מכיר היטב מגמות , שינויים מקצועיים בתחום, שולטים בשפה המקצועית של התחום, ועוד. כל זאת על מנת להבטיח שירות מקצועי ואיכותי לכלל לקוחותינו.

אזורי הפעילות של חבר הון אנושי פזורים ב 24 אזורי פעילות ויחידות התמחות בכל רחבי הארץ וכולם מקושרים במערכת ניהול, מיון וגיוס מועמדים ארצית המאפשרת קיומו של מאגר נרחב וגדול של מועמדים. המערכת פותחה במיוחד על פי צרכי החברה ולקוחותיה, ומאפשרת עדכונים On line , ומענה מהיר לגיוסים גדולים ברמה הארצית.

פעילות מיוחדת לאיתור מצטיינים מתרחשת באופן שוטף בקמפוסים של המוסדות האקדמיים השונים בארץ. כדי לאפשר לנו לצוד עבורך את ה"כוכבים" העתידיים, לפני שמישהו אחר צד אותם.

ייעוץ מקצועי אישי 

יועצי/ות חבר הון אנושי מלווים/ת את המעסיק הפוטנציאלי ואת המועמדים בתהליך הגיוס , מרגע קבלת ההזמנה מהלקוח ועד לביצוע ההשמה ובקרת הצלחתה.

 
 
 

זמיר – שרותי כח אדם בע"מ

כתובת: עליאש 8 רחבת רג'ואן ירושלים

טלפון: 02-6248504

אתר החברה: http://zamir-jobs.co.il/

 

חברת זמיר שירותי כח אדם בע"מ נוסדה בשנת 1982 ולה סניפים בכל רחבי הארץ. בחברה פועלות מספר מחלקות: גיוס והשמת עובדים, תרגומים, תיעוד טכני / הנדסי, הדרכה והכשרה מקצועית, הקלדה, שרטוט וגרפיקה.

 
 
 

 

אביב שירותי כוח אדם

כתובת: המלך ג'ורג' 14, ירושלים

טלפון: 02-6249619

אתר החברה: http://www.aviv1.co.il/HTMLs/Home.aspx

 

לחברת אביב שרותי כח אדם בע"מ עשרות שנות ניסיון באיתור, במיון, בגיוס ובהשמה של עובדים למשרות שונות, והיא מציעה את שירותיה למעסיקים ולמחפשי עבודה.
החברה מתמחה בהשמת כוח אדם בתחומי העבודות המשרדיות, התעשייה והמלונאות, וכן בהשמת בכירים. לאחרונה נפתחו סניפים של החברה באזורי ים המלח ואילת.
 
 
 

ORS

כתובת: רח' קינג ג'וקג' 5, ירושלים

טלפון: 02-5001182 

אתר החברה: http://www.ors.co.il/

 

קבוצת ORS נוסדה בשנת 1980 והיא בין החברות המובילות בארץ בתחומי המיון, הגיוס, ההשמה וההעסקה של עובדים קבועים וזמניים. החברה פועלת בקשת רחבה של מקצועות ומגזרים ובפריסה ארצית של 19 אזורי פעילות.
 
ORS מצטיינת ברמה גבוהה של מקצועיות, דיסקרטיות ושירות ללא דופי. עם לקוחותיה נמנים: חברות תקשורת ושירותים, בנקים וחברות פיננסיות, חברות היי-טק וחברות מהמגזר התעשייתי, מוסדות ציבור, משרדי ממשלה ועוד.
סל המוצרים הרחב של החברה מספק מענה גמיש ומותאם אישית לדרישותיהם וצרכיהם של המעסיקים,
ובכלל זה שירותי גיוס, מיון, מרכזי הערכה, השמה, העסקה, מיקור חוץ, מרכזי גיוס והערכת עובדים לרבות
out-sourcingמלא של כל תהליכי המיון והגיוס, הדרכה וניהול פרויקטים.
אנחנו ב-
ORS מתאימים את עצמנו לצרכיו המשתנים של השוק ומפתחים גישות חדשניות, כדי לספק את
המענה המושלם ללקוחותינו. אנו רואים את עצמנו שותפים אסטרטגים, ובתור שכאלה, מלווים את קהל לקוחותינו.
בכל תהליך הגיוס והקליטה, באמצעות יועצי השמה מקצועיים, מומחים מהשורה הראשונה בתחום משאבי האנוש.
חברת
ORS חרטה על דגלה את השאיפה למצוינות, יעילות ושיפור מתמיד במתן שירותיה. התמקדות זו הובילה אותנו להטמעה ותפעול של מערכת ניהול האיכות ISO 9001:2000  ולהקמת מחלקת איכות כחלק מפעילות המטה. 
ל-
ORS רשיון לפעול כקבלן כח אדם (מס' 253) במסגרת חוק העסקת עובדים על ידי קבלני כ"א התשנ"ו – 1996"
והיא חתומה על הסכם קיבוצי המעגן ומבטיח את זכויותיהם ותנאי עבודתם של המועסקים באמצעותה.
ORS מהווה מרכז לקבוצת חברות ממגוון דיסציפלינות – משאבי אנוש, הנדסה, נדל"ן, תקשורת ונכסים שונים.
קבוצת החברות הינה בעלת חוסן כלכלי איתן המהווה נקודת יציבות במשק משתנה.
עובדים בקבוצת
ORS: כ- 20,000 עובדים במהלך שנת עבודה
מועסקים בקבוצת
ORS  : למעלה מ- 240 אנשי סגל. 

 
 
 
אור משאבים

כתובת: בן יהודה 34, מגדל העיר, ירושלים

טלפון: 02-6250014

אתר החברה: http://www.orm.co.il/

 

אור משאבים הוקמה בשנת 2004 במטרה לפעול בתחום משאבי האנוש תוך התאמה מרבית לצרכי התעסוקה בארגון. אור משאבים מחויבת לשמירה על רמה מקצועית גבוהה וסטנדרטים גבוהים של איכות והגינות עסקית. 

אור משאבים עוסקת במתן שירותי גיוס והשמת מועמדים איכותיים לארגונים שונים בתחום הייטק על ענפיו המגוונים, בתחום האדמיניסטרציה, שרותי המשרד וכו'. לאור משאבים מאגר מועמדים סלקטיבי, במגוון מקצועות ויכולות, הנבנה תוך שימת דגש על תהליך מיון ממוקד. אור משאבים מקפידה על מתן שירות אישי , מקצועי ומהירות תגובה. בין לקוחותינו נמנים: חברות הייטק, בתי תוכנה, חברות במגזר העסקי, מוסדות ציבור.

ניסיון מקצועי: למנהלי החברה ניסיון עשיר בתחום משאבי אנוש וניהול פרויקטים כמנהלים באחת החברות המובילות בתחום כח האדם. ב- 20 השנה האחרונות עסקו מנהלי החברה בניהול משאבי אנוש בהיקפים גדולים, החל מגיוס כח אדם זוטר ובכיר ועד ניהול פרויקטים מורכבים לאורך זמן. פתרונות התעסוקה המגוונים בוצעו הן בחברות פרטיות והן בגופים וארגונים ציבוריים וממלכתיים.

 
 
 
 
 
אורטל משאבי אנוש

כתובת: הלל 10, ירושלים

טלפון: 02-6235310

אתר החברה: http://www.ortal-hr.co.il/

 

אנחנו באורטל, עם למעלה מ-20 שנות ניסיון, עשרות אלפי השמות עובדים מוצלחות בחברות המובילות בתחומי התקשורת, הפיננסים והתעשייה נדאג שגם במקרה שלך התהליך יהיה מקצועי, יעיל ומהיר וללא תשלום. אורטל משאבי אנוש (או בשמה הקודם - אורטל שירותי כח אדם) החלה דרכה בשנת 1986 בעיר באר שבע. היא צמחה והפכה לאחת מחברות כח אדם, השמה וגיוס המובילות בארץ. אורטל חברה באיגוד 5 חברות כח אדם הגדולות בישראל, ושותפה לקידומם של מהלכים חשובים, הנוגעים לכלל הענף. כחברה מובילה בתחומה אנו נמצאים בקשרי עבודה הדוקים ושותפים למהלכי גיוס עובדים של הגופים בגדולים במשק, מתוך מחויבות משותפת להצלחה. אנחנו באורטל מאמינים שלמצוא עבודה לא חייב להיות תהליך מתסכל. אנו מאמינים שגם בעולם העסקי המודרני אפשר להציג פן אנושי ולתת מענה לצרכים ולרצונות שלך.

 

 

דוד-אל

כתובת: רח' פייר קינג 28, ירושלים

טלפון: 050-6810332

אתר החברה: http://www.david-l.co.il/

 

חברת  דוד-אל בע"מנוסדה בשנת 1980. ברשותה למעלה מ-1000 עובדים
 פעילים בכל הארץ ובתחומים רבים.

חברת דוד-אל מתמחה בגיוס ובהשמת עובדים במבחר גדול של תחומי ההתמחות:
לוגיסטיקה, שירות לקוחות, פיננסים, רשתות שיווק מזון, מפעלים ותעשייה,
מלונות, אדמיניסטרציה, מכירות ושיווק,

בכירים בארץ ובחו"ל, היי-טק, גיוס והשמה במקצועות טכניים.

 
                                                                   
 

 

ישום פתרונות אנושיים

כתובת: בן יהודה 23, ירושלים.

טלפון: 02-5023493

אתר החברה: http://www.yisum.com/
  

יִשׂוּם פִתרוֹנות אֳנוֹשיים בע"מ הינה חברה לפתרונות משאבי אנוש וניהול פרויקטים עתירי כֹח-אדם.

ליִשׂוּם פִתרוֹנות אֳנוֹשיים מאגר עובדים גדול במגוון מקצועות המאפשר הענות לצרכים המשתנים של לקוחותיה ובגמישות מרבית, באמצעות מסד נתונים רחב וממוחשב המאפשר אבחון ומיון עובדים מתאימים לדרישות הלקוח והתפקיד הנדרש.

יִשׂוּם פִתרוֹנות אֳנוֹשיים נותנת ללקוחותיה מענה ספציפי במגוון תחומים ומאפשרת התקשרות מותאמת לצרכי הלקוח:

עובדים זמניים ו/או קבועים. משרה חלקית או מלאה. הצבת עובדים לתקופות קצרות וארוכות. גיוס , מיון והשמת עובדים. מתן פתרונות ברי יישום מתוך ראייה כוללת של כל צרכי הארגון.

ניסיונם הרב של מנהלי יִשׂוּם פִתרוֹנות אֳנוֹשיים בטיפול וניהול פרויקטים עתירי כח-אדם מאפשר לה להתמודד עם דרישות הארגון לתקופות קצרות וארוכות טווח ובגמישות מרבית תוך כדי שמירה על קשר רציף עם לקוחותיה והעובדים.

הצוות המקצועי של יִשׂוּם פִתרוֹנות אֳנוֹשיים ניחן בניסיון רב ומקצועיות מוכחת במיון והשמת עובדים בכירים ומקצועיים בעמדות מפתח בשוק העבודה.

בין לקוחותינו ניתן למנות: חברות תקשורת, בנקים, רשתות שיווק, חברות לוגיסטיקה והפצה, חברות היי-טק, חברות למסחר ושירותים, חברות תעשיותיות ועוד.

יִשׂוּם פִתרוֹנות אֳנוֹשיים מייחסת חשיבות רבה ליישום והטמעה של פתרונותיה בכל מגוון האפשרויות ובשיתוף פעולה הדוק עם לקוחותיה על מנת להביא לתוצאות האפקטיביות ביותר, מתוך ראייה כוללת של כל צרכי הארגון. 

 

 

מאגרי אנוש

כתובת: רח' בן יהודה 1, ירושלים

טלפון: 02-6234441

אתר החברה: http://www.enosh.co.il/code/home.asp

 

חברת מאגרי אנוש מעניקה שרות ללקוחות ומועמדים מזה 30שנה ומונה כ- 10 סניפים בפריסה ארצית ללא מגבלת גיוס גיאוגרפית.
האמנה של החברה מבוססת על הקפדה, אמינות, הוגנות ושמירה על אתיקה מקצועית כלפי הלקוחות וכלפי המועמדים. אנו ערים לנעשה במשק ולאילוצים התקציביים ובאפשרותנו לספק שירותי כוח אדם הולמים בעלויות הוגנות וסבירות. למאגרי אנוש צוות ותיק, קבוע ומקצועי המכיר היטב את ענף התעסוקה על כל היבטיו. הצוות עובר באופן מתמיד הכשרות על הצרכים הדינאמיים של שוק העבודה והדרכות לשיפור המיומנויות במטרה לתת לך הלקוח פתרונות מקצועיים ומענה איכותי בעולם התעסוקה העכשווי.
למאגרי אנוש יחידות מקצועיות המתמחות בעולמות תוכן שונים בשוק.
פיננסיים , שרות לקוחות ומכירות, הייטק, לוגיסטיקה, מטה אדמיניסטרציה ועוד.

ליווי אישי באמצעות רפרנט ייעודי לכל לקוח מטעמינו, הרפרנט מטפל בכל הנושאים הנוגעים לעובד ומאידך בפניות המעסיק וצרכיו.
החברה נעזרת במערכות מחשוב מהמתקדמות בתחומן אשר כוללת מערכות ניהול וכלי ניתוח מתוחכמים המאפשרים מתן מענה מידי ללקוח בהתראה קצרה.
חברת מאגרי אנוש פועלת בשיטת "רגע אחד לפני כולם" ובכך משיגה עבורך הון אנושי מוקפד ביותר באמצעות מקורות גיוס נרחבים, שת"פ עם גופים גדולים במשק ופעילות יזומה.
לחברה תקן איכות ISO 9001 המחייב מתן שרות מקצועי, איכותי ויעיל הן לעובדי החברה והן ללקוחותיה, תוך שיפור שוטף בשרות והתחייבות לסטנדרטים גבוהים ביותר, זאת ע"י בקרה שוטפת על הפעילות וביצוע סקרי שביעות רצון של לקוחות החברה ועובדיה.
מאגרי אנוש מספקת מגוון מסלולי העסקה גמישים:
השמת עובדים , העסקת עובדים , פרויקטים, Outsourcing,  בין אם הצורך בעובדים קבועים או זמניים, לתקופות קצרות או ארוכות.
החברה מבוססת, יציבה ונהנית מאיתנות וחוסן כלכלי.
חברת מאגרי אנוש הינה חברת אם למס' חברות בנות המעניקות שרות בתחומים שונים דבר המאפשר לתפור עבורך "סל שירותים" כולל לעסק.
1.
רשת בטחון: מספקת שירותים בתחום האבטחה והאחזקה.
2.
מאגרים: מספקת שירותים בתחום החשמל, הבינוי, הטלקום ופתרונות אנרגיה ירוקה.
3.
יוניברסל: תעסוקת עובדי חו"ל
  
 
  
 
עתיד השמת עובדים

כתובת: רח' המסגר 28, ת"א

טלפון: 077-6666666

אתר החברה: http://www.atid-ltd.co.il/

 

עתיד הינה חברת השמה מובילה בישראל, המתמחה במתן פתרונות כוללים ומגוונים בתחום משאבי אנוש, כח אדם, הצעת משרות, הצעות עבודה, השמת עובדים, אבחון וגיוס כוח אדם.

חברת עתיד משאבי אנוש הינה בעלת ניסיון והצלחה של מעל 20 שנה בתחום חיפוש עבודה

לרשותך עומד  סגל  מיומן ומקצועי ומגוון רחב של הצעות עבודה בתחומי ההתמחות ועיסוק החברה:  אדמיניסטרציה, שירות לקוחות, שיווק ומכירות בנקים, תחום התקשורת, ביוטק, הנדסה, קלינטק, תעשייה, פיננסים, שילוח בינ"ל ולוגיסטיקה ועוד משרות ואפשרויות השמה בתחומים מגוונים.

משרות באתר מתעדכנות בכל רגע ומאפשרות לך חיפוש עבודה ממוקד, רלוונטי ועדכני. מאות אנשים מוצאים דרכינו עבודה בכל חודש.
 

 

 
קונקט-השמה ומיון כוח אדם

כתובת: רח' בן יהודה 34, ירושלים

טלפון: 02-6249394

אתר החברה: http://www.connecth-r.com/

 

ההכרות המעמיקה ורבת השנים שלי עם ארגונים מהמובילים במשק, מקנה לי ראיה רחבה ומגוונת של תהליכי גיוס ואבחון, וכן יכולת גבוהה לנתח ולהוביל תהליכים אלה בצורה אופטימאלית בהתאם למצב הארגון והשוק בו הוא פועל. מיפוי ואבחון של תהליכי גיוס והכשרת מנהלים מתאימה, יכולים לשפר את ביצועי הארגון לתוצאה רצויה באמצעות התאמה אופטימאלית של המשאב האנושי. ההשכלה שלי כמהנדסת תעשייה וניהול מהווה ערך מוסף גבוה בעבודה מול מנהלים מקצועיים בארגון. אבחנה דקה מתוך אינטואיציה נדירה, ידע וניסיון, כל אלה יחד מאפשרים לי ולצוות המקצועי לתת מענה מתאים ו- TAILOR MADE לארגון.  "קונקט" מציעה מגוון שירותים כתהליך כולל באמצעות ראיה רחבה, גמישה, חווייתית ומותאמת לארגונך.
סל השירותים: מתוך הניסיון רב השנים בהובלת תהליכי גיוס ואבחון בחברות מהמובילות במשק אותו צברה "קונקט", יש ביכולתנו לאבחן וליעל תהליכים ארגוניים בתחומים הבאים: "השמה בהתאמה" – אבחון והתאמה מדויקת וייחודית של העובד לארגון ולתפקיד הקמת מערכי גיוס מובנים תוך ניתוח צרכי גיוס ומקורות גיוס הגדרות תפקידים במטרה ליעל את ביצועי העובד בארגון באמצעות ניתוח עיסוקים מעמיק מיומנויות ראיון: הכשרת המנהל המקצועי כמגייס באמצעות סדנאות ליווי עובדים במעבר מתפקיד מקצועי לתפקיד ניהולי בשילוב אבחון ויעוץ מה הייחוד שלנו? הכרות מעמיקה של הארגון בשימת לב לדרישות וצרכים, יחס אישי בד בבד עם מקצועיות ,גמישות ,איכות ודיוק מרביים. 
 
 

 

רות כוח אדם

כתובת: המלך ג'ורג' 25, ירושלים

טלפון: 02-6246606

חברת השמה
 
Facebook

 

 
 
תפקיד פלוס-אדקו

כתובת: מגדל העיר, בו יהודה 34, ירושלים.

טלפון: 02-5411111

אתר החברה: http://www.adecco.co.il/
 
הכוח והניסיון של קבוצת אדקו העולמית,
ההתמקצעות המקומית והיחס האישי של תפקיד פלוס
תפקיד פלוס-אדקו היא שותפות עסקית בין קבוצת אדקו העולמית לתפקיד פלוס. 
קבוצת אדקו היא חברת הכוח אדם הגדולה בעולם. עם משרדים ב-60 מדינות, 29,000 עובדים ולמעלה מחצי מיליון מועסקים אדקו מספקת פתרונות בתחום משאבי האנוש ל100,000 לקוחות עסקיים ברחבי העולם

לתפקיד פלוס ניסיון של 20 שנה בשוק העבודה המקומי. הפריסה הארצית הנרחבת - מעפולה בצפון ועד באר שבע בדרום - מעניקה לתפקיד פלוס אחיזה איתנה בכל מוקדי התעסוקה בישראל
ביחד, תפקיד פלוס-אדקו מביאה כוח, ניסיון והבנה שאין שני לו בתחום התעסוקה בישראל.
צוות העובדים שלנו משלב תובנות שנרכשו מהתאמת העובדים הנכונים למשרות המתאימות עבור חברות מובילות ברחבי העולם, עם יחס אישי שנובע מהכרות ארוכת שנים של הצרכים הייחודים של חברות בישראל.
 
 
גולד-וורק מיון והשמה

כתובת: רח' בן יהודה 34, ירושלים

טלפון: 02-6258353

אתר החברה: http://www.goldwork.co.il/

גולד וורק מיון והשמה מספקת שירותי כח אדם משנת 1994 בשוק בפריסה ארצית.
בנוסף החברה מספקת שירותי ניהול גמיש, מיקור חוץ, תהליכי מיון, השמה וגיוס
מועמדים. פעילותינו מגוונת וכוללת עבודה מול חברות וארגונים בתחומים שונים לרבות:

פקידות, מזכירות ואדמיניסטרציה
הייטקביוטק, תעשייה, ופארמה
שיווק, מכירות ושירות

תפעול בחינות והשגחה על מבחנים
השמה למשרדי עורכי דין

פיננסים וביטוח
סיעוד וטיפול
מלונאות

Facebook

 

 

מנפאואר

כתובת: בן יהודה 23, ירושלים

טלפון:02-6290111

אתר החברה: http://www.manpower.co.il/
Manpower הינה החברה המובילה בפתרונות עבודה מתקדמים בתחום משאבי האנוש בארץ ובעולם. מאז הוקמה השכילה Manpower לענות על צורך רחב של שוק העבודה ולשאת את דגל החדשנות, המקוריות והמובילות העסקית, והתאימה עצמה אל עולם הקריירה המשתנה ותפיסת התעסוקה המודרנית.

גודלה ועוצמתה של Manpower בעולם, מאפשרים לחברה לפעול לחדשנות, לפיתוח ולשכלול שיטות העבודה בתחומי התמחותה: השמה קבועה, תעסוקה גמישה, פתרונות עבודה מתקדמים בשיטת ה- Outsourcingוניהול פרויקטים.
Manpowerבישראל, סל מוצרים מגוון העומד לרשות לקוחותיה.
באמצעות כ- 40 יחידות ברחבי הארץ,
Manpower מעסיקה בישראל כ- 50,000 עובדים בשנה, בקרב כ- 7,000 לקוחות. בישראל, כמו בעולם כולו, מחויבים עובדי Manpower להקפדה ושמירה על אתיקה מקצועית, לערכי החברה הגלובליים הקוראים ליחס של כבוד לבני אדם, לשיתוף בידע המצטבר בחברה ולמחויבות, פתיחות וחדשנות. 

Facebook

 

 
תשבץ משאבי אנוש

כתובת: שלומציון 18, ירושלים

טלפון: 02-6245011

חברת כח אדם 

Facebook

 

אדם מילוא

כתובת: שטראוס 24, ירושלים

טלפון: 02-6244344

אדם מילא היא החברה המובילה והגדולה בישראל בתחום משאבי האנוש. היא מתגאה בניסיון של למעלה מחמישים שנה בגיוס כוח אדם, באבחון, בהשמה, בפיתוח ובייעוץ לעובדים ולארגונים בארץ ובעולם.
אדם מילא צברה מומחיות ומוניטין רבים בקרב אלפי לקוחות עסקיים ופרטיים, והיא מספקת שירותים לכל הסקטורים המקצועיים במשק, ביניהם פיננסים, תעשייה, טכנולוגיה, תקשורת, ביטוח, פרמה ובריאות, תחבורה ושירותים ונותנת מענה לכל רמות התפקידים – זוטרים ומקצועיים, תפקידי ביניים ודרגים ניהוליים בכירים ביותר בארגון.

אדם מילא מאמינה בצמיחה משותפת של העובד ושל החברה. כדי למצות את הפוטנציאל הטמון בכל ארגון או חברה יש למצות גם את הפוטנציאל האישי של העובד. מכיוון שאנו מעניקים שירותים הן לארגונים והן לאנשים פרטיים בדרכם המקצועית, אנו מיטיבים להכיר את כל הזוויות הרלוונטיות. נקודת המבט ההוליסטית שלנו מאפשרת גם לפרט וגם לחברה לצעוד קדימה בדרך מקצועית מבטיחה.

בעולם שניהול הקריירה וגיוס העובדים בו הופכים למאתגרים יותר ויותר אדם מילא מציעה מענה מקצועי ומדויק למגוון הצרכים של ארגונים ושל לקוחות פרטיים במעגל החיים המקצועיים והעסקיים שלהם: חברות וארגונים קטנים כגדולים נעזרים באדם מילא בתחומי אבחון מקצועי, גיוס כוח אדם והשמה של מועמדים לתפקידים שונים בארגון, ניהול תהליכי גיוס, שימור עובדים ומנהלים בארגון ופיתוחם, ייעוץ ארגוני, ליווי ניהולי וכן ליווי תהליכי שינוי קריירה ופיטורים.

נוסף, יועצי אדם מילא מלווים אלפי אנשים פרטיים בשלבים השונים של מסלולם התעסוקתי, החל בייעוץ ובליווי בבחירת מסלול ההכשרה והלימודים בהתאם למטרות בעולם העבודה, ליווי בתחנות השונות לאורך הקריירה, חיפוש אפקטיבי של עבודה וכלה בליווי לקראת פרישה. 

450 עובדי החברה, ובהם פסיכולוגים, יועצים ארגוניים, מאבחנים ואנשי גיוס בכירים, פועלים בארבעה סניפים: בתל-אביב, בירושלים, בחיפה ובבאר-שבע וכן במשרדי הלקוחות בכל רחבי הארץ. 

Facebook

 

 
תגבור

תכתובת: הלל 12, ירושלים

טלפון: 02-6240439

אתר החברה: http://www.tigbur.co.il/
 חברת תיגבור הינה חברה ארצית העוסקת בתחום הגיוס ומשאבי אנוש המתמחה באיוש והשמת עובדים למשרות זמניות וקבועות ומשרתת קשת רחבה של לקוחות למעלה מ-28 שנים.
החברה בעלת 33 סניפים מקרית שמונה בצפון ועד אילת בדרום, בעלת מאגר מועמדים
גדול העומד לרשות הלקוחות. באמצעות תיגבור מועסקים כ- 10,000 עובדים בממוצע מידי
חודש הנהנים משכר והטבות סוציאליות אף מעבר למתבקש בחוק.

ניסיונה הרב של החברה ויכולתה לתת פתרון מהיר לבעיות ארגון והשמה, בכל הענפים
המקצועיים והבלתי מקצועיים ממקמות אותה בין שלוש החברות הגדולות לשרותי כוח אדם
בארץ ובין 100 החברות המובילות במשק לפי הדירוגים של 
B& D ו BDI. החברה מנוהלת ע"י כ 300 עובדי מנהלה והנהלה ומשתמשת בטכנולוגיות מידע חדשניות.

עם לקוחות החברה נמנים : בנקים ,חברות ביטוח, חברות סלולר, מפעלי תעשייה, חברות הייטק, בתי-מלון, חברות ממשלתיות, משרדי ממשלה, רשויות מקומיות ועמותות.

חברת תיגבור הוסמכה לתו תקן בינלאומי ISO 9001  המהווה אישור לאיכות ולמצוינות השירות של החברה.  העמידה בתקנים ובסטנדרטים הגבוהים של תו התקן מאפשרת לתיגבור להמשיך להתרחב ולהפעיל פרויקטים ארציים ולאומיים. 
Facebook
 

אחימן כח אדם

כתובת: שטראוס 17, ירושלים

טלפון: 02-5669986

אתר החברה: http://www.achiman.com/
  

"אחימן כח אדם בע"מ" היא חברת כח אדם בבעלות ובהנהלה חרדית מהיחידים בארץ. החברה מספקת שירותי כח אדם איכותי לרשתות מזון, לעסקים, מפעלים, מוסדות חינוך, סדרנים וכח עזר לאירועים שונים ועוד. בין לקוחתנו נמנים רשתות מזון, רשתות שיווק, רשויות מקומיות, חברות לוגיסטיקה, וועדי כשרות ועסקים פרטיים בינוניים וקטנים.

החברה הוקמה ע"י נחמיה שרון וישראל ארליך בוגרי ישיבות, שזיהו את הצורך והביקוש לעבודה במגזר החרדי, ומאידך, את הביקוש לעובדים איכותיים ואמינים במקומות התעסוקה. כחודש לאחר הקמתה העסיקה החברה כ- 60 עובדים בענף המזון, וכיום עובדים בחברת "אחימן כח אדם" יהודים רבים ומרוצים במקומות שונים ובמגוון תפקידים. קופאיות, אורזנים, סדרני מדפים, מחסנאים, מלגזנים, מתייגים, סדרנים, משגחי כשרות וכו'. בענף המזון, התעשייה, התקשורת ועוד.

חברת "אחימן כח אדם" עוסקת גם בהשמת עובדים מכלל האוכלוסייה ומהאוכלוסייה החרדית בפרט. חברת אחימן יוצרת קשר עם המכונים ללימודי המקצועות השונים, ומקשרת אותם עם מקומות התעסוקה במשק. כמו"כ, לחברת "אחימן כח אדם" מחלקת הפקת אירועים. מחלקה זו מפיקה אירועים שונים מהחל ועד כלה. כולל הזמנת הספקים ועריכת מכרזים ביניהם במקרה הצורך, תאומים בשטח עם הגורמים הרלוונטים, תאום מול הרשויות כפי המתבקש, ועד הנפקת האירוע לשביעות רצונם המלאה של המזמינים. בחברת "אחימן כח אדם" שמים דגש על עבודה עברית איכותית ואמינה, תוך שימת דגש על בחירת עובדים אמינים, הגונים, אחראים וישרים.

בחברת "אחימן כח אדם" מקפידים במיוחד על שירות איכותי, זמין ואמין. במקרה הצורך של גיוס עובדים לרגע האחרון, ניתן לפנות אלינו ונעשה כמיטב יכולתנו ע"מ לעמוד בדרישות. וכן במקרה הצורך אנחנו גמישים לשינויים, כפי המתבקש ובהתאם לתנאים בשטח. בחברת "אחימן כח אדם" האחריות היא מעל הכל. בכל מקום שמועסקים בו עובדים מטעם חברת אחימן כח אדם, יימצא בשטח כפי הצורך ובתיאום, אחראי על העובדים, אחד מאנשי ההנהלה, ושהוא גם הכתובת עבור העובדים לכל דבר ועניין. מה שחוסך את העול מהמעסיק. האמור לעיל, בין במקומות תעסוקה קובעים ויומיומיים, ובין באירועים חד פעמים. תמיד יימצא האיש אשר אליו יהיה ניתן לפנות לכל בקשה, הערה, תלונה וכו', בין מצד המעסיק ובין מצד העובדים.

חברת "אחימן כח אדם" מחזיקה ברשיון ממשרד התעשייה, המסחר והתעסוקה, למתן שירותים כקבלן כח אדם ע"פ חוק, ופועלת ע"פ הנהלים והתקנות הקבועות בחוק.

לחברת "אחימן כח אדם" שלושה סניפים בריכוזים החרדיים: הסניף המרכזי שוכן בבנין ההסתדרות ברח' שטראוס 17 בירושלים. מנהל המשרד: נחמיה 052-7648027, הסניף בבני ברק עובד בעז"ה בימים הקרובים למשכנו החדש במגדלי שקד רח' זבוטינסקי 168 מנהל המשרד: אריה 052-7600768, הסניף באשדוד ברח' הצבעוני 11 מנהל המשרד: אהרן: 057-3101808. 

Facebook

 

 

גולדמן מיון והשמה

כתובת: המלך ג'ורגי 16, ירושלים

טלפון: 02-6252561

אתר החברה: http://goldman-hr.co.il/
  

"גולדמן מיון והשמה" מקבוצת גולדמן, מלווה ב-20 השנים האחרונות מאות רבות של ארגונים, תוך הובלת פרויקטי גיוס גדולים בחברות הטכנולוגיות והמסחריות המובילות במשק, ביצוע תהליכי גיוס ייחודיים ודיסקרטיים וסיוע בהקמה ופיתוח חברות הזנק. בקבוצה פועלות כיום מגוון חברות העוסקות במתן שרותי מומחים במגוון תחומים - מיון והשמה לבכירים, תפעול והנדסה, כספים וכלכלה, השמה בתחומי טכנולוגיה, מערכות מידע ומחשוב. במטה החברה עומדים לרשותך צוות מיומן ומקצועי  של אנשי אבחון מנוסים. הקשר המקצועי והעמוק עם מנהלי הארגונים והליווי האישי וארוך הטווח שאנו מציעים הופכים אותנו לפלטפורמה יעילה להגעה למגוון משרות ומסייעים לך במימוש הפוטנציאל ובפיתוח הקריירה שלך .  

 

Facebook

 

 

 
עבודה עברית

כתובת: התמר 2, קניון דרכים, יקנעם עילית

טלפון: 04-9593388

עבודה עברית הינה חברת כח אדם בפריסה ארצית כאשר עמוד זה בא לתת מענה למחפשי עבודה באזור ירושלים. החברה מתמחה במגוון תחומים כגון: מלונאות, שירות לקוחות, אופנה, טכני-טק ועוד תחומים רבים. 

Facebook

 

שרשים

כתובת: יפו 97, ירושלים

טלפון: 02-6254413

אתר החברה: http://www.shor1979.co.il/
  

"שרשים" הינה חברה משפחתית הפועלת מאז שנת 1979, ותיקה ובעלת מוניטין המציעה את שירותיה במגוון תחומים. "שרשים" - אגף כח אדם, מפעילה שירות תעסוקה פרטי ברישיון משרד העבודה והרווחה ( שירותי השמה ) וכן בעלת רישיון כקבלן כח- אדם ( שירותי העסקה ).
"שרשים" הנה ייחודית ומובילה בפתרונות העסקת עובדים ובעלת יישומים מתקדמים הניתנים ללקוחות עם גישות ניהוליות חדשניות. במסגרת השירותים שהחברה נותנת בתחום אספקת כח אדם, שירותי גיוס, מיון, אבחון ושיבוץ. מפעילה מחלקה להשמות בכירים והיי-טק.

"שרשים" - אגף לשירותי סיעוד ורווחה, מוכר ע"י משרד העבודה והרווחה והמוסד לביטוח לאומי ותחת פיקוחם, נותן שירותים עפ"י חוק הסיעוד ובאופן פרטי בכל אזורי תל אביב רבתי, ערי גוש דן, וירושלים. בין מקבלי השירות נמנים זכאי חוק הסיעוד של הביטוח הלאומי, קופות החולים, משרד הביטחון, הקרן לרווחת נפגעי השואה, שרותי הרווחה בעיריות, בתי אבות, מוסדות ולקוחות פרטיים, וכן עובדי סמך מקצועי למשרד העבודה והרווחה.

"קו למעסיק" הינו שירות שהחברה מפעילה המיועד למעסיקים בלבד, המספק שירותי ייעוץ ייחודיים בתחום יחסי עבודה, תנאי עבודה וכלכלת עבודה ע"י מומחים מקצועיים בתחום דיני עבודה, יחסי עבודה ומשאבי אנוש. "שרשים" בעלת תו תקן 2000, 9001 ISO בפיקוח מכון התקנים הישראלי.
"שרשים" חברה באיגוד לשכות המסחר בישראל.

מנכ"ל החברה, חבר הנהלת עמותת חברות הסיעוד בישראל.
עתיר ניסיון של שנים ופעלים בתחום תנאי עבודה ויחסי עבודה, שימש בתפקיד יו"ר וחבר בוועדות ממלכתיות וחבר בוועדת העבודה בלשכת התאום של הארגונים הכלכליים, חבר בוועדה ברשות שר העבודה והרווחה. "שרשים" לאחרונה החלה בהפעלת אגף לשירותי מקרקעין המספק שירותים תחום הנדל"ן, ייעוץ, הערכות שווי, היטלי מסים בידי שמאי מקרקעין מוסמכים. האגף לשירותי מקרקעין מספק כמו כן שרותי תיווך נכסים פרטיים ועסקיים.
 
Facebook
 
 
אדם שרון

כתובת: רח' התע"ש 1, רמת-גן.

טלפון: 03-7512278

אתר החברה: http://www.adamsharon.co.il/
  

חברת אדם שרון בע"מ נוסדה ב-1995 ומתמחה בניהול המשאב האנושי בארגון. מאז הקמתה עוסקת החברה בקשת רחבה ומגוונת של פעילויות בתחום המשאב האנושי. בין שירותינו ניתן למצוא את: אדם שרון השמה - השמה בתחומי ביוטק, הייטק, בכירים ותפקידי מטה.

מרכז הצעד הבא עוסק בתחומים שונים: ליווי ארגונים בעת פיטורים, ייעוץ למפוטרים, הכנת תכנית חיפוש עבודה, ייעוץ בהכנת קורות חיים, הכנה לראיון. עריכת סקרי שכר bench mark. בניית מערכות שכר, תגמול ותמרוץ עובדים ותמיכה בתהליכי מיזוג והפרטה. 

Facebook

 

גל מדיקל

כתובת: פתח תקווה

טלפון: 03-9450094

אתר החברה: http://www.galmedical.co.il/
  

גל מדיקל מתמחה בהשמה איכותית בתחומי הביוטק, הפארמה והמרכזים הרפואיים. בתוך שלוש ההתמחויות הראשיות מספר תת התמחויות: רפואה, פרא רפואה, תועמלנות רפואית, שיווק ומכירות, אדמיניסטרציה וניהול, שירות לקוחות, הדרכה, הנדסה, אבטחת איכות, ייצור ותעשייה, רוקחות, מדעים מדויקים, מחקר, תוכנה ומחשוב והחטיבה הדנטלית.

 

Facebook

 

 
לין ביכלר

כתובת: ביאליק 80, רמת גן

טלפון: 03-6019501

אתר החברה: http://www.lynnbichler.co.il/
  

חברת "לין ביכלר משאבי אנוש בע"מ" הינה חברה למתן שירותי משאבי אנוש הפועלת במשק כבר מעל ל- 25 שנה. לין ביכלר מספקת עובדים מקצועיים למגוון התחומים הקיימים במשק ולכל דרגי הניהול. החברה מטפלת בכל השלבים של איתור, גיוס, מיון ואבחון משאבי האנוש, תוך מתן שירות מקצועי ממוקד ומהיר. לחברה ניסיון נרחב בהפעלה וניהול פרויקטים ארציים, והעסקת קבוצות עובדים גדולות בשיטת ה- Cost+ ובשיטת  Outsourcing. החברה מפעילה באופן קבוע מרכז הערכה, אבחון והתאמה לעובדים במשרדיה. כוח האדם מוצע על בסיס זמני או על בסיס קבוע בשיטת ההשמה ובשיטת ההעסקה.

רישיונות: לין ביכלר הינה בעלת שני רישיונות של משרד התעשייה המסחר והתעסוקה:
1. רישיון לפעול כקבלן כוח אדם.
2. רישיון לקיום לשכת עבודה פרטית.

הסכם קיבוצי: החברה חתומה על הסכם עבודה קיבוצי עם הסתדרות העובדים. תו תקן 9002 ISO: לין ביכלר עובדת על פי תו תקן ISO 9002 למערכות אבטחת איכות מטעם מכון התקנים הישראלי. ההסמכה מבטיחה מתן שרות מקצועי ברמת איכות גבוהה ביותר תוך בקרה מתמדת על כל הליכי העבודה. לין ביכלר מציעה מגוון מסלולי התקשרות עם לקוחותיה על פי בחירתם:
1.מסלול השמה חד פעמי
2.מסלול העסקה זמנית ע"י לין ביכלר
3.מסלול העסקה זמנית מתמשכת
Facebook
 
 
see v

כתובת: מנורת המאור, 4, ת"א

טלפון: 07-2144700

אתר החברה: http://www.seev.co.il/
 

חברת seeV נוסדה על-ידי בוגרי יחידות טכנולוגיות מובחרות בצה"ל וכל עובדיה עוברים הכשרה טכנולוגית מקיפה. הידע המקצועי מאפשר לנו להבין בדיוק את מי צריכות החברות, ואילו חברות צריכים המועמדים. אנו מציעים לכם שירותי איתור והשמה ייחודיים, רשת קשרים ענפה והיכרות מעמיקה עם שוק התוכנה בישראל.
- seeV
פועלת באמצעות רשת קשרים ענפה ואקסקלוסיבית.
- seeV
משקיעה מאמצים רבים באיתור חברות ייחודיות ואטרקטיביות למועמדים שלנו.
-
אנו מדברים, מבינים וחיים את עולמן של חברות ההיי-טק ושל המועמדים המקצועיים.
-
המועמדים והחברות מקבלים מאיתנו ליווי אישי, מסור והכי חשוב – מבוסס ידע טכנולוגי.
-
ממש כמו חברת סטארט-אפ מן המנין, פיתחנו שני מיזמי השמה אינטרנטיים ייחודיים - MamraMatchו- ExecluSeeV הפועלים בלב הזירה החברתית של האינטרנט.
 
שיטת התאמה מדויקת של מועמד למשרה התאמה מקצועית ונכונה של מועמד למשרה מצריכה ידע טכנולוגי ומקצועי רב.  כולנו ב-seeV בקיאים בנבכי עולם התוכנה, מבינים במדויק מהם דרישות הידע של החברות, ויודעים להתאים אליהן את היכולות המקצועיות של המועמדים.  

Facebook
 
 
 
CPS jobs

כתובת: ראול ולנברג, 4 רמת החייל, ת"א

טלפון: 03-7664444

אתר החברה: http://www.cps.co.il/
  

CPSJOBS (לשעבר CPS) החברה הראשונה בישראל הממוקדת בהשמה בתחומי ההייטק, ביוטק, קלינטק ובכירים. במהלך שלושה עשורי פעילות, מלווה צוות החברה אלפי מחפשי עבודה כל הדרך עד להשמה מוצלחת.

בCPSJOBS ממתינות לך מנהלות גיוס, שילוו אותך באופן אישי כדי לספק לך ייעוץ והדרכה בתהליך ההשמה. הקשרים  האישים, ההכרות המעמיקה עם התעשיה והמידע העדכני והשוטף אודות מגמות שוק העבודה ומערך המשרות הפנויות, מבטיחים שנמצא עבורך את המשרות הטובות ביותר. 

CPSJOBSמעניקה את כל מגוון השירותים הנחוצים, כדי לחסוך לך זמן ומאמץ ולהבטיח את ההשמה המוצלחת ביותר:
    *  כתיבה ועריכה של קורות חיים     

    *  הכנה לראיונות עבודה ולמבדקי הערכה

    *  תכנון קריירה

    *  ליווי אישי גם בתהליך המשא ומתן, עד לחתימת החוזה

לCPSJOBS מערך קשרים עסקיים נרחב, המקיף למעלה מ-3000 חברות מובילות בארץ ובעולם. מערך קשרים זה עומד לרשותך, כדי להתאים לך את המשרות הטובות והעדכניות ביותר. 

אנו נפתח לך דלתות גם בחברות שלא הכרת עד היום ונספק מידע על השינויים והעדכונים בשוק התעסוקה.

מערך ההשמה המתקדם של CPSJOBS כולל 14 מחלקות ומשתמש בטכנולוגיות העדכניות ביותר. למומחי ההשמה של החברה ידע מקצועי מעמיק, יחסים אישיים עם חברות ומעסיקים ובקיאות ברשתות חברתיות (Facebook ,LinkedIn, Twitter וכו'). באופן הזה, מספקת לך החברה את כל המידע הנחוץ לך, מכוונת אותך לראיונות עבודה רלוונטיים בלבד, מסייעת לקדם את מועמדותך ומייצגת אותך מול מעסיקים בצורה הטובה ביותר. 

ל-CPSJOBS מחלקת בכירים בעלת ניסיון רב באיתור ואיוש של תפקידים בכירים בחברות הייטק, בשוק ההון ובתעשייה. צוות המחלקה מתמחה בטיפול אישי ודיסקרטי בכל קשת התפקידים הבכירים, בהם: מנכ"ל, סמנכ"ל, CTO, VP R&D, CFO, COO ו-CIO.

CPSJOBS מעניקה לך שירותי השמה בינלאומיים, באמצעות מחלקת ה-Global. כנציגיה הבלעדיים בישראל של Marlar International, אנו מספקים ליווי מלא בכל הנוגע לעבודה בחו"ל, לביצוע תהליכי Relocation.
ב
CPSJOBS כל מועמד הוא לקוח. החברה תהיה לצידך בכל שלב, גם בעתיד – כאשר תרצה לבחור בדרך חדשה או כאשר תגייס עובדים לארגון שלך. 

Facebook

 

 
 
OK Jobs

כתובת: רח' סימטת ויצו, בית שמש

טלפון: 02-9918988

אתר החברה: http://www.okjobs.co.il/
 

חברת או קיי ייזום ומשאבי אנוש בע"מ הינה חברת כוח אדם העומדת בפני כל דרישה:
1. חברתנו מתמחה באיתור, מיון וגיוס של כוח אדם מקצועי ובלתי מקצועי שיעמוד לרשות המפעל גם בהתראה קצרה.
2. הפקת תלושי שכר וחישובם.
משרדנו הוקם בשנת  1996 והוא מתמחה במתן שירותי כוח אדם (השמה והעסקה). אנו חולשים על מאגר גדול של כוח אדם מיומן, שיעמוד לרשות מפעלים ועסקים במהירות ובמיומנות. בעת הצורך באפשרותנו לערוך למועמדים לעבודה מבחני התאמה ובדיקות גרפולוגיות בכל תחום אפשרי.
או קיי שמה לה למטרה לתת מענה ללקוחותיה, לעובדיה ולמועמדיה בצורה המקצועית ביותר. אנו מפרסמים באופן קבוע בעיתונות המקומית ובעיתונות האזורית בכל השפות ובאתרי אינטרנט, כמו כן אנו פונים באופן ישיר לבעלי המקצוע הנדרשים באמצעות מסרונים סלולריים. חברתנו נמצאת בתנופת התרחבות .
אנו מספקים שרותי כוח אדם ללקוחות רבים וביניהם: ארן נחשון, מעדני מיקי, מבושלת, וורקר, אלקיים תעשיות מתכת, מנועי בית שמש, יוסן, שיש ירושלים, מנה, גילרו, טוטנאואר, מלון מעלה החמישה, בית החלמה ליולדות, בית אבות עמק האלה ועוד.Quest HR

כתובת: אחוזה 88 רעננה

טלפון: 09-7455567

אתר החברה: http://www.quest-hr.com/
 

 חברת השמה בוטיק המתמחה בהשמה להייטק QUEST HR

צוות היועצות שלנו  הינו מקצועי ומוביל בתחום ההשמה

לחברה מגוון רחב של לקוחות החל מחברות הייטק - גדולות, בינוניות וקטנות (SU) -מעולמות תוכן מגוונים: תקשורת, אבטחת מידע, אינטרנט, מובייל, סמיקונדקטור ועוד.


Facebook


LinkedIn

רווחת הסטודנט